Ana SayfaBİLGİSAYARBilgisayar Bakım Anlaşması

                 SERVİS NUMARAMIZ

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması Formu.

Avrupa Teknik Servis Firma'lara değişik fiyatlar sunabilir.
Bilgisayar bakım anlaşmasına dahil ettiğiniz Bilgisayar adeti teklif fiyatı aşağı çeken en büyük etkendir.

Avrupa Teknik Servis sadece İstanbul Avrupa bölgesinde hizmet vermektedir.
Lütfen sayfada aşşağıdaki bulunan bilgilere göz gezdirdikten sonra formu doldurunuz.
CAPTCHA

 

SERVİS NUMARAMIZ

İşletmeler için, bilgisayar ve çevre birimlerinden  kaynaklanan ufak bir sorun hem iş kaybına hem de işletmenin ticari olarak zarar görmesine sebep olmaktadır. Bilgisayar Bakım anlaşmalarının amacı sorunların ve arızaların giderilmesi kadar, işletmenin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası ticari kayıpların önüne geçmektir.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?


İşletme  ile yapılan anlaşma kapsamına göre belirli periyotlar içinde sunulan bakım ve onarım hizmetlerinin tamamına verilen genel isimdir. Anlaşma çerçevesinde; Bilgisayar sistemleri ve donanımı, yazıcı, faks, fotokopi cihazları bakım ve onarımı, sunucular ve işletim sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ yapısı, verilerinizin kontrolü ve yedeklenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Aynı zamanda periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal veya yazılımsal sorunlar için mümkün olan en kısa sürede müdahale ve çözüm hizmetlerini kapsar.

Kimler Bilgisayar Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?


İşletmesinde; Bilgisayar, Monitör, Laptop, Sunucu, Yazıcı, Tarayıcı, vb gibi çevre birimlerinin sayısı sadece1 ve üzeri olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Bilgisayar Bakım Anlaşması yaptırmalıdır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?


Bilgisayar Bakım Anlaşması süresince yerinde servis desteği, ayda bir kez periyodik koruyucu bakım, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda Avrupa Teknik Servis merkezinde onarım işleminin yapılması verilerin yedeklenmesi, tüm Microsoft Windows işletim sistemleri, Office uygulamaları desteğini kapsamaktadır. Bilgisayar, Laptop, Yazıcı, Monitör, Scanner ve diğer çevre birimlerinin periyodik bakım ve onarımı, orjinal yedek parça  desteğinin sağlanması standart bakım anlaşması kapsamında olup gerektiği durumlarda eleman,Nakliye ( arızalı ürünlerin alımı ) benzeri hizmetler eklenebilir. Gerek olmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

Bilgisayar  Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?


Bilgisayar Bakım Anlaşması maliyeti Bilgisayar, Laptop, Monitör ve çevre birimlerinin (Yazıcı, Tarayıcı, Yedekleme üniteleri vb) durumu, göre değişmektedir. Fiyatlandırma sistem analizi yapıldıktan sonra teklif olarak müşteriye sunulmaktadır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?


Bilgisayar Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir.Telefon, uzaktan destek veya yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem belirlenerek acil müdahale edilir ve sorun mümkün olan en kısa sürede giderilir. Anlaşmalı müşterilerimize donanımları bozulduğunda geçici donanım temin edilerek iş kaybına uğramamaları sağlanır. Teknolojik gelişmelerden haberdar olurlar, ek bir ücret ödemezler, Ürün tedariği Avrupa Teknik Servis tarafından yapıldığında piyasadan uygun fyatlar  sağlanır.

Bilgisayar Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?


Öncelikle bir ön görüşme ile talepler belirlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz yapılır ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir teklif verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

SERVİS NUMARAMIZ

REFERANSLARIMIZ

Native RTL Support

  • Mavi iç ve Dış Ticaret."Esenyurt" (Uydu + Bilgisayar Bakım Anlaşması + Güvenlik Kamerası)
  • Şişli Öğretmen Evi "Şişli ( Güvenlik Kamerası)
  • Gürsan Alüminyum "Hadımköy" (Güvenlik Kamerası)
16847503
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
2704
4396
24782
16740551
109313
144574
16847503
Senin IP: 44.221.70.232
Server Zamanı:23-05-202412:52:40

İletişim

Ultimate Browsers Support

  • 0 541 511 10 34
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Go to top